En Yakın Etkinlikler
mind 26 Eylül 2019

Farkındalık Atölyesi Tanıtım Semineri

Farkındalık Atölyesi Ücretsiz Tanıtım Seminerine davetlisiniz.
26 Eylül 2019 Perşembe 19:30’da gerçekleşecek etkinliğimiz ücretsizdir  ancak sınırlı kontenjan sebebi ile aşağıda yer alan formu doldurarak kayıt olmanız gerekmektedir.
”BİLİNÇLİ FARKINDALIK- MINDFULNESS” dikkati şimdi” ki anda yaşanan tecrübeye bilinçli bir şekilde yönlendirme, yargısızca ve anlayışlı bir şekilde o anın tecrübesini gözlemleme ve anda kalabilme becerisidir.
1979 yılında Jon Kabat Zin tarafından oluşturulan BİLİNÇLİ FARKINDALIK-MINDFULNESS programı, başlangıçta kronik ağrıları olan hastalarda uygulanılan bir eğitim olmasına rağmen, son 40 yıldır dünyada bir çok ülkede değişik iş sahalarında, hastanelerde, anaokullarından üniversitelere değişik yaş gruplarına ait birçok eğitim biriminde kişilerin fiziksel ve ruhsal sağlıklarını iyileştirmek için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.
Mindfulness- Bilinçli Farkındalık Atölyemiz hakkında daha ayrıntılı bilgi için herkesi ücretsiz tanıtım seminerine davet ediyoruz.
Tanıtım semineri başlıkları:
⁃Mindfulness-Bilinçli farkındalık nedir?
⁃Günlük hayatta otomatik pilottan çıkmak ve farkındalıkla yaşamak
⁃Kısa pratikler
⁃8 haftalık Mindfulness- Bilinçli Farkındalık atölyesi hakkında bilgi

Eğitmen: Elif KIRCALI
Elif Kırcalı, 2014-15 yılları arasında Columbia Üniversitesi’nde farkındalık temelli stres azaltma ve bilişsel terapi yöntemleriyle ilgili (MBSR ve MBCT) dersler aldı. Eğitim sonrasında iki sene farkındalık temelli terapi yöntemlerini uygulayarak kronik rahatsızlıkları olan hasta ve hasta yakınlarına zorlu tedavi sürecinde oluşan streslerini azaltma konusunda profesyonel terapötik destek verdi.

Halen sağlık sektöründe de çalışmaya devam eden Elif Kırcalı, Avrupa’da eğitimlere ve workshoplara katılarak, farkındalık alanında kişisel ve profesyonel gelişimini devam ettirmektedir.

Kayıt olmak için aşağıda ki formu doldurmanız gerekmektedir.

Adınız Soyadınız

Epostanız

Cep Telefonu

Nasıl Haberdar Oldunuz

Yaşınız

Bakmak İsteyebilirsiniz...

Sokrates Kulaklık wp

Uzun Yaşamanın Kısa Yolu: FELSEFE

Felsefe, Psikoloji ve Gönüllülük Seminerleri Tanıtımı Bugün felsefe, kafa karıştıran sorulara, entelektüellerin yaptığı “ciddi” ve ...

Bir Cevap Yazın