En Yakın Etkinlikler
hob1

Hobbit ve Yolculuk Konferansı

Masallar bizi bu kadar karmaşık düşüncelerle dolu olmadığımız, hayatın en yalın haliyle tecrübe edilip, en saf şekliyle yaşandığı çocukluğumuza götürür. Masallar, gizli dünyalara bizi sokarak o dünyalarda bize maceralar yaşatır. Her macera bir zorluk, her zorluk bir iç mücadele içerir. Yazar J.R.R. Tolkien’ın kurguladığı Hobbit, bambaşka bir evrende geçen bir dünyaya bizi sokarak pek çok masalın yaptığını yapar : soluk soluğa maceralar içinde adım adım ilerleyiş, nedenler soru dizisine adım attıran bir felsefi merak duygusu ve bu başka dünyada yolculuk yapmanın keyfi… Eğer siz de felsefe aracılığı ile edebiyat dünyasına büyülü bir adım atmak ve masalın gizemli örtüsünü kaldırıp altındaki gerçeğe dokunmak istiyorsanız bekleriz.

 

Tarih: 03 Kasım Cumartesi  19:00

Konferansımız ücretsizdir ancak katılım, hayvan dostlarımız için mama bağışı ile olacaktır. Mamaları kendiniz de getirebileceğiniz gibi etkinlik akşamı şubemizde sizin için oluşturacağımız mama standından da temin edebilirsiniz.

Not: Belirlenmiş bir mama miktarı yoktur.

Kontenjanımız sınırlıdır, kayıt olmak için lütfen formu doldurunuz.

Adınız Soyadınız

Epostanız

Cep Telefonu

Nasıl Haberdar Oldunuz

Yaşınız

 

Bakmak İsteyebilirsiniz...

29542626_1677493845642521_7192244223308900781_n

Tangonun Büyülü Dünyası

Tango Başlangıç Sınıfımız Derslerine Ücretsiz Tanıtım Dersleriyle Başlıyor! Geç kalmadan yerinizi alın. Tarih: 17 kasım ...

Bir Cevap Yazın