fbpx
origami

Origami Atölyesi

Yetişkinler İçin Origami Atölyesi Başlıyor!

Tarih:  Belirsiz (Kayıt olabilirsiniz)


Eğitim Süresi: 6 saat – 2 gün
Kimler Katılabilir: 16 yaş ve üzeri herkes
Katılım Bedeli: 150 TL (Malzemeler dahil)
Atölye Yürütücüsü: Ömer Yılmaz İNCİ

İletişim İçin: 0 542 642 1611 (Whatsapp Hattı)
Yer: Aktiffelsefe Bursa Şubesi – Fethiye Mah. Gazi Sok. No:14 Nilüfer / BURSA (FSM Bulvarı Bosch Addax Arası)

*Eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.

Kontenjan sınırlıdır. Lütfen ön kayıt olunuz.

Kayıt olmak için Lütfen aşağıda ki formu doldurunuz.

 

Kurs Hakkında: 

Japon Kağıt Katlama sanatı olan Origami ile kare şeklindeki kağıtlardan çeşitli objeler yaratılır. Başta kuş, çiçek, kutu gibi geleneksel motifler olmak üzere dünyada var olan her şeyi origami olarak şekillendirmek mümkündür. Sadece çocukların değil, son yıllarda büyüklerin de ilgisini çeken origamiden; grup çalışmaları, stres yönetimi ve konsantrasyon çalışmaları için, çocukların zeka gelişimi, yaşlı veya hastaların rehabilitasyonu için faydalanılabilir. Gerçekleştirilecek atölyede katılımcılar, eğitmenimizden origaminin felsefesi ile birlikte tarihçesini öğrenerek, birbirinden farklı figürler katlayarak yaratıcı yanlarının farkına varacak, evlerine kendi yapmış oldukları bir figürle dönmenin mutluluğunu yaşayacaklardır.

Yeni açılacak grup tarihi henüz net değildir, yeni açılacak gruptan haberdar olmak istiyorsanız aşağıda ki formu doldurabilirsiniz. 

Adınız Soyadınız

Epostanız

Cep Telefonu

Nasıl Haberdar Oldunuz

Yaşınız

KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI hakkında;

Çok ilgi çekici olmayan ama büyük önem taşıyan şu konu hakkında seni bilgilendirmek isteriz: KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI.Yapmış olduğun bu ön kayıt işlemi hiçbir yükümlülüğü içermez. Ön kayıt işlemi yalnızca etkinliğimizle ilgilendiğini ve kayıt sürecinde bilgilendirilmek istediğini belirtmek amacıyla kullanılır. Çevrimiçi -online- olarak yaptığın ön kayıtta adın, e-posta adresin, telefon numaran vb. bir kısım bilgiler ön kayıtta kimliğinin tanımlanması amacıyla istenmektedir. Adın, telefon numaran, e-posta adresin vb. bilgiler “Kişisel Bilgiler”dir. Gönüllü olarak bize ilettiğin bu kişisel bilgiler Kişisel Bilgilerin İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Yönetmeliğin 10. Maddesi kapsamında sadece seni etkinliklerimiz hakkında bilgilendirmek amacıyla toplanmakta olup ilgili yasa ve yönetmelik kapsamında korunacak, gizli tutulacak, hizmet kapsamı dışında kullanılmayacak ve 3.kişilerle paylaşılmayacaktır.

Onaylıyorum

Bakmak İsteyebilirsiniz...

24.03.2020 go atölyesi Web-Face KÜÇÜK

GO Atölyesi “4000 Yıllık Strateji Savaşı”

Başlangıç Tarihi : Etkinliğimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Kayıt formunu doldurarak ön kaydınızı oluşturabilirsiniz, yeni ...

Bir Cevap Yazın