fbpx
YORGUNLUK

Yorgunluk ve Dinlenme Atölyesi

“Yorgunum, Bitkinim, Uykusuzum, Çok Yıprandım, Hiçbir Şey Yapacak Gücüm Yok, Uzun Bir Tatile İhtiyacım Var, Dinlenmeliyim..”

Bu kelimeler dilimizden düşmüyor. Bu dinlenme susuzluğu; bir hafta sonu kaçamağı, küçük bir hava değişimi, popüler olmuş bir tatil köyüne gitmek veya otantik bir ülkede macera turuna katılmakla özdeşleştirilir.

Fakat gerçekten ‘Yorgun olan ve yıpranan kısmım neresidir?’ sorusunu sormadan ve yorgun olan unsurlarımızı nasıl dinlendirebileceğimizi analiz etmeden dinlenmeye çalışmak, bizi daha fazla yormaktadır. Bedenim mi yoruldu? Enerjim mi bitti? Duygularım mı tükendi? Zihnim mi yıprandı?

Bu soruları cevaplamak ve ilgili yorgunluk biçimlerinden hangisinin bize hakim olduğunu bilmek; yorgunluğun çözümü için ilk anahtardır. Bu atölye her bireyin kendi yorgunluk durumunu analiz etmesine ve kendine özgü günlük dinlenme yöntemlerini uygulamak için anahtarlar elde etmesine yöneliktir.

Atölye 16 Şubat Cumartesi günü saat 14:00’te gerçekleştirilecektir ve 5 saat sürecektir.

Atölye ücreti 80 TL’dir, aşağıda ki formu doldurarak kaydınızı oluşturabilirsiniz.

 

 

Bakmak İsteyebilirsiniz...

farkındalık 7 mart küçük

Bir Tutam Farkındalık Atölyeleri: ”Duygularda ve Düşüncede Farkındalık”

Bir tutam Farkındalık Atölyesi : Duygularda ve Düşüncede Farkındalık Bazen kendinizi geçmiş ve gelecek arasında, düşünce sarmallarının ...

Bir Cevap Yazın