fbpx
En Yakın Etkinlikler
yayin1

Aktiffelsefe Konuşmaları I : Mikiko Kashiwagi’den Deprem Eğitimi

Konuşmacı Mikiko Kashiwagi, Kanagava – Japonya doğumlu ve iki çocuk annesidir. 1995 yılında meydana gelen büyük Hanshin – Awaji depreminin ardından konu hakkında çalışmalara başlamış, Japonya’daki Afet Önleme ve İnsan Yenileme Merkezi”nde yer almış ve “Anneler grubu” isimli çalışma grubunu kurarak birçok çalışmaya imza atmıştır. Mikiko Kashiwagi, deneyimlerini paylaşmak ve “Deprem Eğitimi” vermek üzere Aktiffelsefe Konuşmaları’nda sizlerle buluşuyor.

Aktiffelsefe Konuşmaları I
Mikiko Kashiwagi’den Deprem Eğitimi
15 Kasım Salı 19.30
Aktiffelsefe Bursa
Haritada görmek için tıklayınız.
Katılım ücretsizdir. Katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

AKTİFFELSEFE KONUŞMALARI

Aktiffelsefe konuşmaları, iki haftada bir Salı akşamları, konusunda uzman kişilerle Bursalılar’ı birikimlerini paylaşmak üzere bir araya getiriyor. Toplumun her kesiminden; sanatçılar, yazarlar, iş adamları ve akademisyenler, yıllar içinde edindiği tecrübelerini ve bilgi birikimlerini Aktiffelsefe’nin konuğu olarak “Aktiffelsefe Konuşmaları” kapsamında, ilgi duyan kişilerle bir araya gelerek paylaşıyor. Sizleri de bu çalışmanın bir parçası olmaya davet ediyoruz. Konuşmalarımız ücretsizdir ve herkesin katılımına açıktır.
Her konuşma sonunda katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Bakmak İsteyebilirsiniz...

özşefkat 1500750 (1)

Bir Tutam Farkındalık Atölyeleri – Öz Şefkat

Bir Tutam Farkındalık Atölyesi Öz-Şefkat Özgürlüğe uçan kuşun bir kanadı Mindfulness (Bilinçli Farkındalık) ise diğeri ...

Bir Cevap Yazın