En Yakın Etkinlikler

Okan Sabuncular ile Heykel Atölyesi

Kendinize zaman ayırın ve bir hobi edinin. Çamur ile tanışıp haftanın stresinden, atölye ortamında heykel yaparak uzaklaşın.

Plastik sanatlar ile uğraşmak istiyorsanız veya kendinize yeni bir hobi alanı arıyorsanız, heykel kursumuzda; heykel yapımı konusunda temel bilgileri alarak bu alanda zevkli üretimlerde bulunabilirsiniz. Hobi heykel atölyemizde klasik eser kopyaları, anatomik etütler, büst, torso ve rölyef çalışmaları temel materyal olarak seçtiğimiz kil ile biçimlendirilerek oluşturulmaktadır.  İleri seviye çalışmalarımızda ise anatomi, ışık-gölge, doluluk-boşluk, plan, hacim bilgilerimizi kendimizi özgürce ifade edebileceğimiz özgün çalışmalarla sürdürüyoruz.

Yaş: 20 ve üstü
Gün: Pazar 14.00 – 17.00 ya da Pazartesi 19.00 – 22.00
Kontenjan: 10 kişi
Katılım ücreti : Aylık 300 TL (Haftada 3 saat)

Katılmak için aşağıdaki form aracılığıyla ön kayıt olmak gerekmektedir.

Eğitmen : Okan SABUNCULAR

1975 yılında Bursa’da doğdu. 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü’nü bitirdi. 2001 yılında Okan Sabuncular Güzel Sanatlar Atölyesi’ni kurdu. 2003 yılından itibaren Çağdaş Heykeltıraşlar Derneği üyesidir.

2004-2011 yılları arasında Konak Kültür Evi’nde heykel dersleri vermiştir.

2009-2012 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Eğitim Fak. Resim İş Eğt. Ana Bilim Dalı’nda Uzman Öğretim Elemanı olarak heykel eğitimi vermiştir.

Atölye çalışmalarına (güzel sanatlar fakültelerine ve liselerine öğrenci hazırlanması, hobi heykel ve karakalem eğitimleri, 5 yaştan itibaren olan çocuklara resim ve heykel eğitimleri olmak üzere) 2001-2017 yılları arasında Okan Sabuncular Güzel Sanatlar Atölyesi’nde devam etmiştir.

 

Bakmak İsteyebilirsiniz...

Her Şeyin Mümkün Olduğu Yer “Seneca”

Felsefe İyileştirir Webinar Dizisi Her Şeyin Mümkün Olduğu Yer “Seneca” 29 Mayıs Pazar Saat 21.00 ...

Bir cevap yazın