fbpx
Dah1iGrW0AMlo34

Suşi Atölyesi

Sizleri Japon kültürünün geleneksel yiyeceği olan Suşi’nin yapımını öğrenmeye davet ediyoruz.

Geleneksel tarzda klasik Suşi yapımını öğrenirken eğlenebileceğiniz ve sevdiklerinize, dostlarınıza evinizde Suşi ve geleneksel Japon lezzetlerini tatmalarına olanak verebileceğiniz bir eğitim olacak. Ayrıca yine Japon Mutfağının vazgeçilmezi olan Tempura’nın hazırlanmasını ve nasıl yapılacağını da  öğreneceğiz.

Güzel Japon müzikleri eşliğinde Suşi için malzeme hazırlama, suşi pilavı yapımı, tempura malzemelerinin hazırlanması ve çok sık kullanılan 2 çeşit sos yapımı…

ATÖLYE HAKKINDA GENEL BİLGİLER:

Tarih:   Atölyenin gerçekleşeceği tarihi henüz belirli değil.

Tek günlük bir eğitimdir. 4 saat sürmektedir.
Eğitim sonunda katılım belgesi verilmektedir.
Kursiyerlerimizin eğitim süresince kullanacakları malzemeler tarafımızdan sağlanacak ve etkinlik sonunda yaptıkları suşileri alabileceklerdir.
Katılım ücreti 200 TL’dir. Kontenjan 10 kişi ile sınırlıdır. Katılım için aşağıda ki formu doldurarak kayıt olmak gerekmektedir.

Katılım tarihi belirlendiğinde size ulaşım sağlamamızı istiyorsanız, aşağıda ki formu doldurarak ön kaydınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Adınız Soyadınız

Epostanız

Cep Telefonu

Nasıl Haberdar Oldunuz

Yaşınız

KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI hakkında

Çok ilgi çekici olmayan ama büyük önem taşıyan şu konu hakkında seni bilgilendirmek isteriz: KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI.Yapmış olduğun bu ön kayıt işlemi hiçbir yükümlülüğü içermez. Ön kayıt işlemi yalnızca etkinliğimizle ilgilendiğini ve kayıt sürecinde bilgilendirilmek istediğini belirtmek amacıyla kullanılır. Çevrimiçi -online- olarak yaptığın ön kayıtta adın, e-posta adresin, telefon numaran vb. bir kısım bilgiler ön kayıtta kimliğinin tanımlanması amacıyla istenmektedir. Adın, telefon numaran, e-posta adresin vb. bilgiler “Kişisel Bilgiler”dir. Gönüllü olarak bize ilettiğin bu kişisel bilgiler Kişisel Bilgilerin İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Yönetmeliğin 10. Maddesi kapsamında sadece seni etkinliklerimiz hakkında bilgilendirmek amacıyla toplanmakta olup ilgili yasa ve yönetmelik kapsamında korunacak, gizli tutulacak, hizmet kapsamı dışında kullanılmayacak ve 3.kişilerle paylaşılmayacaktır.

Onaylıyorum

Bakmak İsteyebilirsiniz...

0E12BE6E-C9EB-49FB-B3C9-6EDB4128F91F

Minnet ve özlem ile…

Bir Cevap Yazın