fbpx
En Yakın Etkinlikler
yunanroma (1500 x 754 px)

Yunan-Roma Mitolojisi Konferansı

Konferansımız sağlık sorunları nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir, yeni tarih belirlendiğinde web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu paylaşılacaktır.

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sonraki etkinliklerimizde yeniden buluşmayı dileriz.

Mitoloji Konferans dizimizde 3. konferans olan Yunan Roma Mitolojisi Konferansımız ile devam ediyoruz. 21 Ocak 2022 Cuma akşamı 20:30’da  gerçekleştireceğimiz konferansımıza davetlisiniz.

Bu konferans ile en çok bildiğimiz ve insanlığın ortak bilincinde iz bırakmış Yunan ve Roma mitolojilerine bir dokunuş yapacağız. Semboller aracılığıyla insan psikolojisinin gizli geçitlerine ulaştıran, sadece bununla kalmayıp tarih sayfalarının arka planındaki kültürel dokuyu bizle buluşturan bir mitik yolculuğa daha çıkacağız. Hesiod, Homeros, Virgil, Ovid, Platon’un ve Carl Gustav Jung gibi pek çok tarihi ismin de referans verdiği bu yüksek uygarlıkların mirası mitik okyanustan bir damla çalacağız. Yolcu olmaya istekliyseniz, bekleriz.

 

📅Tarih : İleri bir tarihe ertelenmiştir.
🎤Konuşmacı : Elif Öztürk
📌Yer :Campus Plus, Üçevler Mah. Ersan Sok. No:8/A Nilüfer – BURSA
📍Haritada görüntülemek için: https://maps.app.goo.gl/iGFD8kjdvgPukFk9A

 

Konferansımız ücretsizdir ancak sınırlı kontenjan sebebi ile konferansımıza katılmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Kayıt için aşağıda yer alan formu doldurarak ön kaydınızı oluşturmalısınız, sonrasında formda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz onay e-postasında yer alan numarayı arayarak kaydınızı kesinleştirmelisiniz.

Konferansımız sağlık sorunları nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir, yeni tarih belirlendiğinde web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu paylaşılacaktır.

 

Bakmak İsteyebilirsiniz...

IMG_20210903_204143

Shakespeare ve Felsefe Konferansımız

  Shakespeare ve Felsefe 3 Eylül 2021 cuma akşamı, Shakespeare ve Felsefe konferansımız Campus Plus’da ...

Bir Cevap Yazın