En Yakın Etkinlikler
Klasik - Gri

365 Kıvılcım Kutusu

HER GÜNE BİR KIVILCIM

IMG-20160409-WA0001365 Kıvılcım Kutusu, yıllık kullanım amacıyla tasarlanmış 365 kıvılcım içeren bir ilham kutusudur. Büyük filozofların, bilgelerin, önemli tarihsel karakterlerin günümüze ışık tutacak, seçilmiş sözlerini içermektedir. Her biri bilgelik ateşini her gün yeniden tutuşturmaya ve canlı tutmaya yardım edecek 365 kıvılcımdır. Karmaşıklaşan ve kirlenen bir dünyada bize yol gösterecek ve bizi canlandıracak 365 güçlü fikirdir. Her gün sürekli olarak farklı yönlerden çekiştirilen ruhumuz için 365 iyi besindir. İdealleri ve idealistleri her gün kucaklayacak 365 yol arkadaşıdır.

SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

NASIL KULLANABİLİRSİNİZ?

Bu elbette size kalmış fakat bu çalışmayı hazırlayan ekibin size bir takım önerileri olacak.

1. İlk olarak lütfen unutmayın: “Tesadüf diye bir şey yoktur!”

2. Her sabah güne bir kıvılcımla başlayabilir ve gün boyunca bu kıvılcımın aktardığı fikri derin bir şekilde düşünebilir ya da gözlemleyebilirsiniz. Gününüzü aydınlatacağına inanıyoruz.

3. Kutuyu birlikte kullanacağınız kişiler ya da çalışma arkadaşlarınız olabilir. Örneğin aynı ofiste görev yapan tüm çalışanlar  için kutu birlikte kullanılabilir, söz ortak olarak seçilebilir ve panoda sergilenebilir. Üzerine düşünülebilir, sohbet edilebilir ve tartışılabilir. Bir motivasyon unsuru olarak kullanılabilir. Çalışma ortamınızı renklendireceğine inanıyoruz.

4. Her gün karşılaştığınız kıvılcımı panonuza kronolojik olarak iliştirebilirsiniz. Böylece çalışmalarınızın hemen yanında renkli, zengin ve ilham verici bir bakışa sahip olabilirsiniz.

5. Gün sonunda tuttuğunuz bir günlük varsa –ki kesinlikle tavsiye edilir- o günün sonunda ilgili bölüme bu sözle başlayabilir ve yaşadığınız günün aracılığıyla kendinizi bu kıvılcımın ışığında değerlendirebilirsiniz.

6. Evinize ve iş yerinize ziyarete gelenlere şeker gibi ikram edebilirsiniz. Kıvılcımların değerli ve sıcak bir ikram olacağına inanıyoruz.

7. Bu kutudan birer tane de arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize özel günlerinde hediye edebilirsiniz. Bu, onların ideallerini, mücadelelerini ve yaklaşım şekillerini desteklediğinizi gösteren zarif bir hediye olabilir.

8. Her günün kıvılcımını cebinizde taşıyarak gün içinde aklınıza geldikçe açıp okuyabilirsiniz. Otobüste, serviste ve boş zamanlarda üzerine düşünebilirsiniz.

9. Her günün kıvılcımını tekrar lastikleyerek başka bir kutuda biriktirebilir ve bir yılın sonunda bu ikinci kutuyu bir başka arkadaşınıza hediye ederek fikirlerin canlanmasına katkıda bulunmuş olursunuz. Bu aynı zamanda gezegenimiz için değerli bir geri dönüşüm etkinliği olacaktır.

10. Her günün kıvılcımını tekrar lastikleyerek kutuya geri bırakabilirsiniz. Böylece hiç bitmeyen bir kıvılcım kutunuz olacaktır.

11. Günün kıvılcımını Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarında yazabilir, bloğunuzda yer verip sizdeki etkilerini paylaşabilirsiniz. #365kıvılcım hashtag’ını eklemeyi unutmayın lütfen.

12. 365 Kıvılcım Kutusu’nu hazırlayan ekibe görüş ve önerilerinizi ileterek çalışmanın zenginleştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

www.facebook.com/365Kivilcim

Siparişleriniz için : 

365 Kıvılcım Kutusu, tamamen gönüllü üyelerimiz tarafından el emeğiyle üretilmektedir. Bu sebeple siparişler sırayla alınmakta ve kişilere kutuları sipariş sırasıyla teslim edilmektedir. Yoğunluğa göre değişmekle birlikte ortalama 1 hafta içinde gönderilir. Dikkatinize sunarız.

Sipariş formu doldururken lütfen içerik kısmına kutuyu kullanacak kişinin cinsiyetini belirtmeyi unutmayınız.

SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Görüş ve Önerilerinizi Bekliyoruz : 

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Telefon Numaranız

  Konu

  Görüş ve ÖneriŞikayetSipariş

  İçerik

  Dosya İlet

   

  Bir cevap yazın