En Yakın Etkinlikler

Aktiffelsefe Bursa ve GEA Arama Kurtarma Gelemiç’te…

Aktiffelsefe Bursa Şubesi Gea Arama Kurtarma Ekoloji ve İnsani Yardım Grubunun, 4 Haziran Pazar Günü Keles’in Gelemiç İlkokulundaki Gönüllülük Günü öğrenciler, öğretmenler ve velilerin yoğun katılımı ve ilgisiyle tamamlandı.

 

Yaz tatilinin hemen öncesine planlanan etkinlik; Mutlu Çocuk Yetiştirme Sanatı ve Diş Tiyatrosu ile iki ayrı alanda başlangıç yaptı. Devamında Gelemiç İlkokulu öğrencilerinin diş taramaları yapılarak diş fırçası ve diş macunu dağıtımları gerçekleştirildi.

Çocuklarla geçen bol oyunlu anların ardından; Aktiffelsefe Bursa Şubesi Kültür Sanat Ekibinin verdiği çocuk şarkıları konserinde hep birlikte neşeyle şarkılar söylendi. Etkinlik boyunca bir yandan etkinliğe gönüllü olarak destek veren resim öğretmeni ve beraberindeki öğrenciler, gönüllülerimizle birlikte okul duvar boyamaları yaptılar.

Dolu dolu geçen bu gönüllülük günü Yalnız Oyuncaklara Yeni Arkadaşlar Kampanyası kapsamında oyuncak dağıtımı ile noktalandı.

 

Gelemiç İlkokulu velileri ve öğretmenleri de bizleri çok güzel ağırladı ve unutamayacağımız anlar yaşattı. Başta Keles İlçe Milli Eğitim olmak üzere, Gelemiç İlkokulu öğretmenlerine, velilerine ve öğrencilere misafirperverlikleri ve destekleri için teşekkür ederken sizleri bu güzel günden geriye kalan fotoğraflar ile başbaşa bırakıyoruz.

 

 

 

Bakmak İsteyebilirsiniz...

Konferans: Korkuları Nasıl Yeneriz?

KONFERANS – Korkuları Nasıl Yeneriz? Dünyada korkunun gerçek bir salgına dönüştüğünü ve hem insanı hem ...

Bir cevap yazın