En Yakın Etkinlikler

Antik Mısır Bilgeliği Konferansı

Eylül ayından bu yana iki haftada bir cuma akşamları Campus Plus’ta gerçekleştirdiğimiz seminerlere Mitoloji dizisiyle devam ediyoruz.

Son etkinliğimizde “Mitolojiye Giriş” semineriyle başladığımız buluşmaların ikincisinde sizleri binlerce yıllık gizemiyle hala anlaşılmayı bekleyen ve hangi bilgi düzeyinde olursa olsun insanların büyük çoğunluğunda ilgi ve hayranlık uyandıran Mısır Uygarlığı’nı tanımaya davet ediyoruz.

Bu seminerde Mısır’ın Kutsal Coğrafyasından, mimarisine, piramitlerden tapınaklara, mumyalamadan hiyeroglife, Mısır’ın binlerce yıllık öğretisi Kybalion yasalarından sosyal hayatına dek pek çok konuya değineceğiz.
Tarih :07 Ocak 2022  Cuma 20.30
Konuşmacı : Kemal Karadayı
Yer: Campus Plus, Üçevler Mah. Ersan Sok. No:8/A Nilüfer – BURSA
Haritada görüntülemek için:
Konferansımız ücretsizdir ancak hayvan dostlarımız için mama bağışı ile olacaktır. Mamaları kendiniz de getirebileceğiniz gibi etkinlik akşamı Campus Plus’ta sizin için oluşturacağımız mama standından da temin edebilirsiniz.

Not: Belirlenmiş bir mama miktarı yoktur.

Sınırlı kontenjan sebebi ile konferansımıza katılmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Kayıt için aşağıda yer alan formu doldurarak ön kaydınızı oluşturmalasınız, sonrasında formda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz onay e-postasında yer alan numarayı arayarak kaydınızı kesinleştirmelisiniz.

  Adınız Soyadınız

  Epostanız

  Cep Telefonu

  Nasıl Haberdar Oldunuz

  Yaşınız

  KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI hakkında

  Çok ilgi çekici olmayan ama büyük önem taşıyan şu konu hakkında seni bilgilendirmek isteriz: KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI.Yapmış olduğun bu ön kayıt işlemi hiçbir yükümlülüğü içermez. Ön kayıt işlemi yalnızca etkinliğimizle ilgilendiğini ve kayıt sürecinde bilgilendirilmek istediğini belirtmek amacıyla kullanılır. Çevrimiçi -online- olarak yaptığın ön kayıtta adın, e-posta adresin, telefon numaran vb. bir kısım bilgiler ön kayıtta kimliğinin tanımlanması amacıyla istenmektedir. Adın, telefon numaran, e-posta adresin vb. bilgiler “Kişisel Bilgiler”dir. Gönüllü olarak bize ilettiğin bu kişisel bilgiler Kişisel Bilgilerin İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Yönetmeliğin 10. Maddesi kapsamında sadece seni etkinliklerimiz hakkında bilgilendirmek amacıyla toplanmakta olup ilgili yasa ve yönetmelik kapsamında korunacak, gizli tutulacak, hizmet kapsamı dışında kullanılmayacak ve 3.kişilerle paylaşılmayacaktır.

  Onaylıyorum

  Bakmak İsteyebilirsiniz...

  Değişim Seninle Başlar…

  Daha İyi Bir Dünya için Felsefe Ne alâka diye düşünüyorsan, bir dur ve sor kendine: ...

  Bir cevap yazın