En Yakın Etkinlikler

Antik Mısır Bilgeliği Konferansı

Eylül ayından bu yana iki haftada bir cuma akşamları Campus Plus’ta gerçekleştirdiğimiz seminerlere Mitoloji dizisiyle devam ediyoruz.

Son etkinliğimizde “Mitolojiye Giriş” semineriyle başladığımız buluşmaların ikincisinde sizleri binlerce yıllık gizemiyle hala anlaşılmayı bekleyen ve hangi bilgi düzeyinde olursa olsun insanların büyük çoğunluğunda ilgi ve hayranlık uyandıran Mısır Uygarlığı’nı tanımaya davet ediyoruz.

Bu seminerde Mısır’ın Kutsal Coğrafyasından, mimarisine, piramitlerden tapınaklara, mumyalamadan hiyeroglife, Mısır’ın binlerce yıllık öğretisi Kybalion yasalarından sosyal hayatına dek pek çok konuya değineceğiz.
Tarih :07 Ocak 2022  Cuma 20.30
Konuşmacı : Kemal Karadayı
Yer: Campus Plus, Üçevler Mah. Ersan Sok. No:8/A Nilüfer – BURSA
Haritada görüntülemek için:
Konferansımız ücretsizdir ancak hayvan dostlarımız için mama bağışı ile olacaktır. Mamaları kendiniz de getirebileceğiniz gibi etkinlik akşamı Campus Plus’ta sizin için oluşturacağımız mama standından da temin edebilirsiniz.

Not: Belirlenmiş bir mama miktarı yoktur.

Sınırlı kontenjan sebebi ile konferansımıza katılmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

Kayıt için aşağıda yer alan formu doldurarak ön kaydınızı oluşturmalasınız, sonrasında formda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz onay e-postasında yer alan numarayı arayarak kaydınızı kesinleştirmelisiniz.

Error: Contact form not found.

Bakmak İsteyebilirsiniz...

Özgürce Düşünmek Konferansı

Heyecan verici bir konferansla yeniden buluşuyoruz! İnsanın özgürce yaşamak ve mutlu olabilmesi için özgürce düşünme ...

Bir cevap yazın