En Yakın Etkinlikler

Eudaimonia – İyi Yaşamın Sırları Konferansı

18 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de, Aktiffelsefe Bursa, Dünya Etik Günü’nü coşkuyla kutlamak için özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak: “Eudaimonia – İyi Yaşamın Sırları” konferansı. Filozoflarla Beş Çayı serisinin yazarı Kemal Karadayı, bu etkinliğin konuşmacısı olacak.

Eudaimonia, Yunanca’da “iyi yaşam” ya da “iyi ruh hali” anlamına gelir ve bu konferansta iyi bir yaşamın sırlarını keşfetmek için bir araya geliyoruz. Bu seminerde ahlaki değerlerin ve etik normların günlük yaşamımızda nasıl uygulanabileceğini konuşacağız.

Bu etkinlik tamamen ücretsizdir, ancak sınırlı kontenjan sebebiyle kayıt yapmanız gerekmektedir. İyi bir yaşamın anahtarlarını ve etik değerlerin hayatımızdaki rolünü öğrenmek istiyorsanız, bu konferansı kaçırmamalısınız.

Aktiffelsefe Bursa’da gerçekleşecek bu etkinlik, her yaştan ve her meslekten insanın katılımına açıktır. 18 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de buluşmak üzere! İyi yaşamın sırlarını keşfetmek için kaydolmayı unutmayın. Bekliyoruz!

Kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurmamız gerekmektedir.

KONFERANSIMIZ İÇİN KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR, GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİYE TEŞEKKÜR EDER SONRAKİ ETKİNLİKLERİMİZDEN HABERDAR OLABİLMEK İÇİN BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM ETMENİZİ RİCA EDERİZ.

 

Bakmak İsteyebilirsiniz...

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Paylaşım Dizisi

Bir cevap yazın