En Yakın Etkinlikler

Kaliteli Yaşam için Felsefe

Koşturmaca ve endişenin çok sık yaşandığı hayatımızda bazen durup daha “iyi” koşullarda yaşamanın mümkün olup olmadığını aklımızdan geçiririz. Mevcut sağlığımızı, enerjimizi, duygularımızı neye doğru yöneltirsek yaşamımızı daha fazla güzelliklerle doldurabiliriz? İşte bu soruya filozoflar da yüzyıllar boyunca yollar ve yöntemler bulmaya çalışmışlardır. Konferansımızda filozofların yaşamlarından ve çalışmalarından ilham alarak tekrardan üstü tozla kaplanan bu yolun keşfine çıkacağız.

03 Ekim Perşembe günü saat 19:30’da gerçekleşecek konferansımız ücretsizdir ancak sınırlı kontenjan sebebi ile  aşağıda ki formu doldurarak kayıt olmanız gerekmektedir.

Konuşmacı:

Konferansımız eğitimci ve araştırmacı Eray Öztürk tarafından verilecektir. Kendisi Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olup oniki yılı aşkın süredir Aktiffelsefe Kültür Derneği’nde felsefe, psikoloji ve iletişim alanlarında araştırmalar yapmakta ve eğitimler vermektedir.

 

Kayıt sonrası forma yazdığınız e-posta adresinize gönderilecek olan onay e-postasını kontrol etmeyi unutmayın!

 

Bakmak İsteyebilirsiniz...

Özgürce Düşünmek Konferansı

Heyecan verici bir konferansla yeniden buluşuyoruz! İnsanın özgürce yaşamak ve mutlu olabilmesi için özgürce düşünme ...

Bir cevap yazın