En Yakın Etkinlikler

OKUL ONLARIN GELECEK HEPİMİZİN

Aktiffelsefe Bursa gönüllüleri olarak “OKUL ONLARIN,GELECEK HEPİMİZİN!” diyerek çıktığımız yolun 16. durağı Keles İlçesi’nin Baraklı Köyü İlk ve Ortaokulu’ydu.
26 gönüllünün 15 Mart Pazar günü gün boyunca süren çalışmalarında; veliler için skeçlerle“Mutlu Çocuk Yetiştirme Eğitimi”, öğrenciler için diş tiyatrosu, diş eğitimi ve diş taraması, olası bir deprem riskine karşın eşya sabitleme çalışması ve okul kitaplığı için kitap bağışı yapıldı. Sponsor firmaların desteği ile okulun muhtelif ihtiyaçları giderildi. Okulun tüm bölümlerinin elektrik aksamları elden geçirildi. Etkinliklerin sonunda tüm okulu temizleyerek çalışmalarımızı bitirdik.
Aktiffelsefe Bursa Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karadayı ;”Misafirperverliklerinden ötürü tüm Baraklılar’a ve Okul Müdürü Sayın Hüseyin Orhan’a çok teşekkür ederiz. Yardımlaşma, gönüllülük ve bilinçli bireyler diyerek çıktığımız yolun 16.kampanyasını gerçekleştirdik. Öğrencilerimizle, velilerimizle eğitimler yaptık. Mutlu çocuk mutlu toplum diyerek önemsediğimiz konuların altını çizdik. Gönüllü örneklerle yakılan küçük ışıklar büyük bir aydınlık oluşturacaktır.” dedi.
Okul Müdürü Sayın Hüseyin Orhan, Kemal Karadayı’ya Teşekkür Belgesi takdim etti.
Tüm gönüllülülerimize, Baraklılar’a, okulumuzun idealist öğretmenlerine ve destek olan Dekovizyon ile Cargill firmalarına teşekkürlerimizi sunarız.

Bakmak İsteyebilirsiniz...

Birlikteyiz…

6 Şubat 2023 Saat 04.17 Kahramanmaraş Depremlerinin birinci seneyi devriyesinde, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle ...

Bir cevap yazın