En Yakın Etkinlikler

Antik Mısır’ın Gizemi

Binlerce yıllık gizemiyle hala anlaşılmayı bekleyen ve hangi bilgi düzeyinde olursa olsun insanların büyük çoğunluğunda ilgi ve hayranlık uyandıran Mısır Uygarlığı’nı inceleyeceğimiz konferansta Mısır’ın coğrafyasından, mimarisine, mumyalamadan hiyeroglife, Mısır’ın binlerce yıllık öğretisi Kybalion yasalarından sosyal hayatına dek geniş bir coğrafyada gezineceğiz.

12 Ekim Cumartesi saat 19.30’da gerçekleştireceğimiz konferansımız ücretsizdir ancak katılım, hayvan dostlarımız için mama bağışı ile olacaktır. Mamaları kendiniz de getirebileceğiniz gibi etkinlik akşamı şubemizde sizin için oluşturacağımız mama standından da temin edebilirsiniz.

Not: Belirlenmiş bir mama miktarı yoktur.

 

Konuşmacının Biyografisi:

Kemal Karadayı; eğitimci, yazar, sosyolog. 1980 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamasının ardından 2006 yılında Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden, 2013 yılında da Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu.  2006 yılından bu yana Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde eğitimcilik yapmaya,  2003 yılından beri Aktiffelsefe Kültür Derneği Bursa Şubesi’nin üyesidir. 10 yılı aşkın süredir üniversitelerde, sivil toplum kuruluşlarında, eğitim kurumlarında ve şirketlerde felsefe ve psikoloji konularında eğitimler aktarmaktadır.

 

 

Bakmak İsteyebilirsiniz...

GEA Online BİNA TAHLİYE EĞİTİMİ

Sizleri olası bir deprem anında içinde bulunduğunuz apartmanı, binayı nasıl güvenli bir şekilde tahliye edebileceğiniz ...

Bir cevap yazın