fbpx
En Yakın Etkinlikler
wp sparta beyaz

Sparta Konferansı

500 yıl boyunca Platon’un Devleti’ndeki gibi yaşamış, var olduğu süre boyunca ve sonrasında diğer toplumlara örnek olmuş Sparta şehir devleti ile ilgili olan bu konferansta Sparta toplumun özellikleri, eğitim sistemi, değer verdiği erdemler ve tarihteki etkisi ele alınacaktır. Yüksek değerlerin bir toplumu nasıl şekillendirdiğini ve tarihin gidişatını nasıl değiştirdiğini öğrenmek isteyen herkes, konferansa davetlidir.

2 Kasım Cumartesi 19:30’da gerçekleşecek konferansımız ücretsizdir, ancak sınırlı kontenjan sebebi ile aşağıda ki formu doldurarak kayıt olmanız gerekmektedir.

Konuşmacı:
Sparta kitabının yazarı Duygu Alkan Erdoğdu Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. Astroloji eğitimini Londra’da bir astroloji okulu olan Faculty of Astrological Studies’den almıştır. Prometheus Yayınları’nın kurucusu ve yayın yönetmenidir. 10 yıldır Aktiffelsefe gönüllüsüdür. Felsefe, psikoloji, antik uygarlıklar, mitoloji, astroloji gibi konularda konferanslar vermektedir.

Tarih: 02 Kasım Cumartesi
Saat:    19:30
Yer:     Aktiffelsefe Kültür Derneği Bursa Şubesi

 

Bakmak İsteyebilirsiniz...

WhatsApp Image 2019-09-08 at 22.44.00

Hayat Stajı ile 30. Yılımızı Kutladık

2019 Hayat Stajı Gençlerle Buluşma Aktiffelsefe Bursa Aktiffelsefe Kültür Derneği’nin 30.yılı, Bursa Şubesi tarafından anlamlı ...

Bir Cevap Yazın