En Yakın Etkinlikler

Konferans: Hayaller Nasıl Gerçekleşir?

Yeni bir yılın eşiğinde, hayallerimizi keşfetmeye ve değişimin kapılarını aralamaya hazır mısınız? Albert Einstein’ın da dediği gibi, “Hayal kurmak, bilgiden daha önemlidir; çünkü bilgi sınırlıdır, ancak hayal kurma tüm dünyayı kapsar.”

Bir şeyleri değiştirmeye başlamanın ilk adımı hayal etmektir. Hayal kurmak bize farklı pencereler aralar, olanı değiştirme isteği uyandırır, bir çeşit hedef için yaşama enerjisi verir.

Yeni yılın hemen öncesinde felsefe ve psikoloji disiplinlerinden ilham alarak, küçük adımlarla büyük değişimlere nasıl ulaşabileceğimizi keşfedeceğimiz, 28 Aralık Perşembe günü saat 20:00’de, Karaman Dernekler Yerleşkesinde eğitimci, yazar ve sosyolog Kemal Karadayı tarafından sunulacak bu konferansımıza davetlisiniz.

Konferansımız herkesin katılımına açıktır ancak sınırlı kontenjan sebebiyle aşağıdaki form aracılığıyla kayıt olmanız gerekmektedir.

📅Tarih: 28 Aralık Perşembe
🕣Saat: 20:00
📌Yer: Karaman Dernekler Yerleşkesi
📫Adres: Karaman Mahallesi, Tuna Caddesi, Fulya Sokak, Nilüfer/Bursa
📍Konum: https://maps.app.goo.gl/GLZsgF3yam918zuN9

Konferansımız için kontenjanımız dolmuştur, göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder katılımcılarımızı başlangıç saatinden 15 dakika önce salonda hazır olamalarını rica ederiz.

 

 

Bakmak İsteyebilirsiniz...

Özgürce Düşünmek Konferansı

Heyecan verici bir konferansla yeniden buluşuyoruz! İnsanın özgürce yaşamak ve mutlu olabilmesi için özgürce düşünme ...

Bir cevap yazın