En Yakın Etkinlikler

Konferans: Korkuları Nasıl Yeneriz?

KONFERANS – Korkuları Nasıl Yeneriz?

Dünyada korkunun gerçek bir salgına dönüştüğünü ve hem insanı hem de toplumu güçsüzleştirerek bütün dünyaya nasıl yayıldığını hep birlikte izliyoruz. Korkunun nasıl ciddi bir güç haline geldiğini ve etkilerinin her geçen gün nasıl çoğaldığını görmek hiç de zor değil. Tüm çeşitleriyle korkularımız, karakterin, adaletin ve güçlü seçimlerin önüne dikilerek kendimiz olmak önündeki en büyük engellerden birine dönüşmüyor mu? Eylemlerimizi felç edip, kalbimizi sıkıştırarak zihnimizi bulandıran da yine o korkular değil mi?

Felsefe ve psikoloji disiplininden beslendiğimiz bu seminerde korkularımızın temellerini ve çeşitlerini, onunla başa çıkmak ve iç gücümüzü korumak için hangi başa çıkma stratejilerini nasıl kullanacağımızı konuşacağız. Korkularınızla yüzleşmek ve onları aşmak için bu değerli etkinliği kaçırmayın. Hepimiz korkularımızı aşabilir ve daha cesur bir yaşam sürdürebiliriz. Sizleri seminerimize bekliyoruz!

Sosyolog, yazar Kemal Karadayı tarafından verilecek seminer Karaman Dernekler Yerleşkesi’nde 28 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de gerçekleştirilecektir.

Konferansımıza katılım ücretsizdir, ancak sınırlı kontenjan sebebiyle kayıt olmanız gerekmektedir.

Kayıt olmak için aşağıda yer alan formu doldurmanız gerekmektedir.

 

📅Tarih: 28 Şubat Çarşamba
🕣Saat: 20:00
📌Yer: Karaman Dernekler Yerleşkesi
📫Adres: Karaman Mahallesi, Tuna Caddesi, Fulya Sokak, Nilüfer/Bursa
📍Konum: https://maps.app.goo.gl/GLZsgF3yam918zuN9

 

Konferansımız için kontenjanımız dolmuştur, göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, sonraki etkinliklerimizde yeniden bir araya gelmeyi dileriz.

 

 

Bakmak İsteyebilirsiniz...

Mutluluğun Sırrı Özgürlükte Saklı!

Aktiffelsefe Kültür Derneği Bursa Şubesi olarak 28.03.2024 Perşembe akşamı Karaman Dernekler Yerleşkesi’nde “Özgürce Düşünmek” konulu ...

Bir cevap yazın