En Yakın Etkinlikler

Konferans: Theseus ve Labirent

Sizleri 3 Haziran 2023 Cumartesi günü saat 16:00’da gerçekleştireceğimiz ücretsiz Theseus ve Labirent Konferansına davet ediyoruz.

📅Tarih: 03 Haziran 2023 Cumartesi
🕣 Saat: 16:00
📌Yer: Aktiffelsefe Kültür Derneği Bursa Şubesi
📫Adres: Ataevler Mah. Ata Cd. Belde Sk N:2 Gizemler Apt B Blok D:7 (Renault Mais Arkası)
Nilüfer Bursa
📍Konum: https://maps.app.goo.gl/uLuuCHC76D3SP3BFA

Mitler, günümüzde tarih öncesi olarak adlandırdığımız çağları aydınlatan en önemli unsurlardan biridir. Antik Kentlerin ve toplumların sosyal yapısını, yaşam tarzını, kültürünü ve değerlerini bu efsaneler sayesinde çözümleme fırsatı yakalarız.
Herakles, Perseus, Odyseus, Achillius, Hektor, Pollux, Castor ve saymakla bitmeyecek daha birçok Yunan Kahramanı gibi Theseus da tüm cesaretini toplayarak birçok maceraya atılır. Yalnızca Antik Yunan ile sınırlı kalmayan birçok kahramanlık miti, bizlere modern dünyamızda ve herkesin hayatında hala geçerli olan zorluklara karşı meydan okuma fikirlerini hatırlatır.

Bizde sizleri bu macera dolu konferansımıza davet ediyoruz.
Konferansımız, herkesin katılımına açık ve ücretsizdir, ancak sınırlı kapasite sebebiyle aşağıda yer alan formu doldurarak kayıt olmanız gerekmektedir.

  Adınız Soyadınız

  Epostanız

  Cep Telefonu

  Nasıl Haberdar Oldunuz

  Yaşınız

  KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI hakkında

  Çok ilgi çekici olmayan ama büyük önem taşıyan şu konu hakkında seni bilgilendirmek isteriz: KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI.Yapmış olduğun bu ön kayıt işlemi hiçbir yükümlülüğü içermez. Ön kayıt işlemi yalnızca etkinliğimizle ilgilendiğini ve kayıt sürecinde bilgilendirilmek istediğini belirtmek amacıyla kullanılır. Çevrimiçi -online- olarak yaptığın ön kayıtta adın, e-posta adresin, telefon numaran vb. bir kısım bilgiler ön kayıtta kimliğinin tanımlanması amacıyla istenmektedir. Adın, telefon numaran, e-posta adresin vb. bilgiler “Kişisel Bilgiler”dir. Gönüllü olarak bize ilettiğin bu kişisel bilgiler Kişisel Bilgilerin İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Yönetmeliğin 10. Maddesi kapsamında sadece seni etkinliklerimiz hakkında bilgilendirmek amacıyla toplanmakta olup ilgili yasa ve yönetmelik kapsamında korunacak, gizli tutulacak, hizmet kapsamı dışında kullanılmayacak ve 3.kişilerle paylaşılmayacaktır.

  Onaylıyorum

  Bakmak İsteyebilirsiniz...

  Geçmiş Olsun Türkiye…

  Şubat 04.17’de Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesi merkezli 7,7 büyüklüğünde ve 6 Şubat 13.24’de Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesi ...

  Bir cevap yazın