En Yakın Etkinlikler

Okul Onların, Gelecek Hepimizin 13 – Keles, Gelemiç Köyü

2007 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz “OKUL ONLARIN, GELECEK HEPİMİZİN” çalışmasının 13.durağı için gönüllülerimizle birlikte Keles’in Gelemiç Köyü’ndeydik.

Bir kez daha sosyal sorumluluk bilincinin ve gönüllüğün neler başarabileceğini gördük. Esas amacımız okula bir kitaplık kazandırmak iken – ki şu anda 1000 kitaplık bir kütüphaneleri mevcut – kampanyayı sizlerin desteğiyle biraz daha genişlettik ve şimdi sınıflarında yeni lambaları, fotokopi makinaları, perdeleri ve buna benzer irili ufaklı eksikleri de tamamlanmış oldu. Onlar en çok perdelere sevindiler çünkü artık ders yaparken güneş onları rahatsız etmeyecekti.

Gönüllülerimiz tarafından deprem ve diş eğitimi verildi öğrencilerimize ve skeçler sunuldu. Bizi ev sıcaklığında kucaklayan velilerimizle de anne baba eğitimi yapıldı ve yine hazırlanan küçük tiyatrolar gösterildi. Öyle sanıyoruz ve hatta kalpten hissediyoruz ki eskimeyecek bağlar kuruldu.

Bu vesileyle çalışmayı sizlerle paylaşmak ve kampanyayı destekleyen tüm dostlarımıza ve gönüllülerimize içten teşekkür ve tebriklerimizi iletmek istiyoruz.

Bakmak İsteyebilirsiniz...

Değişim Seninle Başlar…

Daha İyi Bir Dünya için Felsefe Ne alâka diye düşünüyorsan, bir dur ve sor kendine: ...

Bir cevap yazın