En Yakın Etkinlikler

GO Atölyesi “4000 Yıllık Strateji Savaşı”

Etkinliğimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Kayıt formunu doldurarak ön kaydınızı oluşturabilirsiniz, yeni tarih belirlendiğinde size bilgilendirme yapılacaktır.


Yer:Aktiffelsefe Bursa
Süre:4 hafta
Ücret:150 tl (4 hafta için toplam ücret)
Kontenjan:8-16 kişi
Eğitmen:Fatih Söylemez. Kendisi Bursa GO Kulübü kurucularındandır ve 2006 yılından beri pek çok kurumda dersler vermektedir.

GO Oyunu, MÖ.2000’li yıllarda Çin’de ortaya çıkan ve günümüzde hala oynanmakta olan en eski tahta oyunudur. Konfüçyus ve Mencius’un GO’dan bahsettiğini ve 3.yy.da Çin’de meydana gelen uzun ve yorucu bir savaşın sonucuna GO oyunu ile karar verildiğini yazılı kaynaklardan öğrenebiliyoruz.

“Satranç bir çatışmaysa, Go savaşın kendisidir.” Şibumi

GO, siyah ve beyaz küçük taşların karelere bölünmüş bir tahta üzerine yerleştirilmesiyle oynanmaktadır. Düşünce sisteminizi ve olaylara bakış açınızı olumlu yönde değiştirmek, sorunlarınızı önemine göre sıralayabilmek, boş vakitlerinizde işten ve stresten uzaklaşmanızı sağlamak gibi onlarca faydasını sayabileceğimiz bu oyun çocukların ve gençlerin gelişiminde de büyük önem taşımaktadır.

“Bir saatlik Go oyunu birini bir yıl tanımaya eş değerdir”

İnternet üzerinde Go oyununun kurallarını detaylı bir şekilde anlatan çok sayıda site ve piyasada satılan çeşitli kutu oyunları bulunmaktadır ancak bunlar hem yetersiz kalmakta hem de takımlar oldukça düşük kalitede olduğundan keyifli olmamaktadır. Go’yu öğrenmenin en kolay, en güzel ve en keyifli yolu, tahta ve taşları kullanarak, kuralları bilen birinden dinlemektir. İşte bu yüzden sizi de Go öğrenmeye davet ediyoruz.

Aşağıda ki formu doldurarak ön kayıt olabilirsiniz, kayıt sonrası formda belirttiğiniz e-posta adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

  Adınız Soyadınız

  Epostanız

  Cep Telefonu

  Nasıl Haberdar Oldunuz

  Yaşınız

  KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI hakkında

  Çok ilgi çekici olmayan ama büyük önem taşıyan şu konu hakkında seni bilgilendirmek isteriz: KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI.Yapmış olduğun bu ön kayıt işlemi hiçbir yükümlülüğü içermez. Ön kayıt işlemi yalnızca etkinliğimizle ilgilendiğini ve kayıt sürecinde bilgilendirilmek istediğini belirtmek amacıyla kullanılır. Çevrimiçi -online- olarak yaptığın ön kayıtta adın, e-posta adresin, telefon numaran vb. bir kısım bilgiler ön kayıtta kimliğinin tanımlanması amacıyla istenmektedir. Adın, telefon numaran, e-posta adresin vb. bilgiler “Kişisel Bilgiler”dir. Gönüllü olarak bize ilettiğin bu kişisel bilgiler Kişisel Bilgilerin İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Yönetmeliğin 10. Maddesi kapsamında sadece seni etkinliklerimiz hakkında bilgilendirmek amacıyla toplanmakta olup ilgili yasa ve yönetmelik kapsamında korunacak, gizli tutulacak, hizmet kapsamı dışında kullanılmayacak ve 3.kişilerle paylaşılmayacaktır.

  Onaylıyorum

  Bakmak İsteyebilirsiniz...

  Hypatia “Bizi Birleştiren Şeyler, Ayıranlardan Fazladır”

  Hypatia “Bizi Birleştiren Şeyler, Ayıranlardan Fazladır” 20 Şubat Pazar Saat 21.00 Katılım için lütfen formumuzu ...

  Bir cevap yazın