En Yakın Etkinlikler

Özgürce Düşünmek Konferansı

Heyecan verici bir konferansla yeniden buluşuyoruz! İnsanın özgürce yaşamak ve mutlu olabilmesi için özgürce düşünme becerisine ne kadar ihtiyaç duyduğunu hiç düşündünüz mü? Eğer cevabınız evetse, doğru adrestesiniz!

28 Mart Perşembe günü saat 20:00’de, Sosyolog Yazar Kemal Karadayı’nın ilham verici konuşmasına katılın. Özgür düşünceye dair derinlemesine bir bakış açısı sunacak olan Karadayı, insanın özgürce düşünme yeteneğinin önemini ve bu düşüncenin yaşamımızdaki etkilerini ele alacak.

Bu etkinlikle birlikte özgürce düşünmeyi deneyimleyecek, yeni bakış açıları kazanacak ve ilham alacaksınız. Katılım tamamen ücretsizdir ancak sınırlı kontenjan sebebiyle aşağıda yer alan form üzerinden kayıt olmanız gerekmektedir.

 

📅Tarih: 28 Mart Perşembe
🕣Saat: 20:00
📌Yer: Karaman Dernekler Yerleşkesi
📫Adres: Karaman Mahallesi, Tuna Caddesi, Fulya Sokak, Nilüfer/Bursa
📍Konum: https://maps.app.goo.gl/GLZsgF3yam918zuN9

Konferansımız için kontenjanımız dolmuştur, göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, sonraki etkinliklerimizde yeniden bir araya gelmeyi dileriz.

Bakmak İsteyebilirsiniz...

Mutluluğun Sırrı Özgürlükte Saklı!

Aktiffelsefe Kültür Derneği Bursa Şubesi olarak 28.03.2024 Perşembe akşamı Karaman Dernekler Yerleşkesi’nde “Özgürce Düşünmek” konulu ...

Bir cevap yazın